Cyfrowa Wyspa

Znamy polskie ceny Huawei P40 Lite i P40 Lite E

by Mirosław Kutytowski
December 14,2021

  Wczoraj, sugerując się źródłami zewnętrznymi, zastanawialiśmy się, czy Huawei P40 Lite będzie kosztował sensacyjne 999 złotych. Nie, nie będzie na tyle wyceniono Huawei P40 Lite E.

  Na początku podkreślę, że wciąż nie są to oficjalne informacje producenta. Jednak jesteśmy ich bardzo pewni. Mamy własne źródła, a tym w przeciwieństwie do poprzednich jesteśmy w stanie zaufać w 100 procentach. Jak więc będą się przedstawiać ceny Huawei P40 Lite?

  Huawei P40 Lite w dwóch wersjachoto ceny

  Huawei zamierza wykorzystać nazwę P40 Lite, by sprzedawać dwie wersje swojego smartfona:

  · P40 Lite za 1599 zł w kolorach czarnym, zielonym i pastelowym

  · P40 Lite E za 999 zł w kolorach czarnym i niebieskim

  Mają odmienną specyfikację, bo Huawei P40 Lite będzie przebrandowaną globalną wersją Huawei Nova 6 SE, a z kolei Huawei P40 Lite E to tak naprawdę ubiegłoroczny model Huawei Enjoy 10, który pojawił się w Chinach w październiku. Żeby było łatwiej wychwycić między nimi różnice, rzućcie okiem na naprędce skleconą przeze mnie tabelkę ze spodziewaną specyfikacją obu modeli.

  Należy pamiętać, że powyższe specyfikacje mogą ulec niewielkiej zmianie -na przykład Huawei P40 Lite może dostać moduł NFC. Większość użytych podzespołów pozostanie nietknięta. Jesteśmy też absolutnie pewni wersji pamięciowych i cen.

 

  • Mirosław Kutytowski
  • December 14,2021

Leave a Reply