Cyfrowa Wyspa

Najlepsze laptopy Dell 2021

by Mirosław Kutytowski
September 23,2021

 

Jeśli jesteś na rynku notebooka, będziesz chciał rozważyć najlepsze laptopy Dell 2021, jakie ma do zaoferowania. (Źródło zdjęcia: Przyszłość)

Jeśli chodzi o laptopy z systemem Windows, trudno jest zrobić dużo lepiej niż najlepsze laptopy Dell. Nie zrozum nas źle; firmy takie jak Asus, HP i Razer również mają doskonałe oferty. Jednak inteligentna konstrukcja i wysoka wydajność laptopów firmy Dell w połączeniu z ich fantastycznym zestawem funkcji są trudne do dorównania.

Nic dziwnego, że najlepsze laptopy Dell plasują się obok najlepszych laptopów i należą do najlepszych dostępnych obecnie laptopów z systemem Windows. W rzeczywistości są to prawdopodobnie najbliższe laptopy z systemem Windows, jakie kiedykolwiek pojawiły się w najlepszych MacBookach. Tak więc, chociaż możesz znaleźć bardziej przystępne opcje, laptopy Dell są lepszą wartością, jeśli weźmiesz pod uwagę ich najwyższej klasy konstrukcję i całą moc w nich zapakowaną.

Ponieważ istnieje szeroka gama doskonałych maszyn firmy Dell, znajdziesz dla siebie najlepszy laptop bez względu na to, czy szukasz Chromebooków, Ultrabooków czy laptopów do gier. Aby pomóc Ci znaleźć ten wyjątkowy komputer przenośny, zebraliśmy tutaj najlepsze laptopy firmy Dell.

Fan Acera? To najlepsze laptopy Acer z 2021 roku

Najlepsze laptopy firmy Dell w skrócie

 

Dell XPS 15 może być trochę drogi dla zwykłych studentów, ale z pewnością jest jednym z najlepszych laptopów dla studentów w dziedzinie kreatywnej. Łącząc oszałamiającą moc w stylowej, cienkiej i lekkiej obudowie, ten laptop nie ogranicza elementów wewnętrznych i funkcji poprawiających ogólne wrażenia z korzystania z komputera, co czyni go najlepszym laptopem firmy Dell roku 2021. Wśród tych niesamowitych funkcji jest wspaniały, jasny wyświetlacz z jasnością 500 nitów, niezwykle wygodną klawiaturą, imponującymi głośnikami i wspaniałym gładzikiem. Nie mówimy, że ten laptop jest idealny, ale nasza pożądana ocena 5 na 5 powinna mówić sama za siebie.

Przeczytaj pełną recenzję: Dell XPS 15

 

Linia laptopów do gier Alienware firmy Dell stała się jedną z najlepszych na rynku. Ale w 2021 roku jeden z najlepszych laptopów Dell powraca i jest lepszy niż kiedykolwiek, kołysząc najlepszymi elementami wewnętrznymi do gier, które można kupić za pieniądze. Oczywiście oznacza to, że jego konfiguracje kosztują całkiem nieźle, ale jeśli masz wolne pieniądze, z pewnością jest wart popisu ze względu na jego wysublimowaną wydajność w grach. To wszystko bez uwzględniania jego dziwacznego, ale atrakcyjnego wyglądu, doskonałej jakości wykonania i wyświetlania z dużą częstotliwością odświeżania. Jesteśmy fanami tej linii od czasu jej projektu kilka lat temu i to się nie zmieniło.

Przeczytaj pełną recenzję: Alienware M15 R3 (2020)

 

W tym momencie wątpimy, czy linia Dell XPS może zrobić coś złego. Jego coroczne aktualizacje konsekwentnie trafiają na naszą listę najlepszych laptopów i stają się coraz lepsze. Dell XPS 13 (2020) to nie tylko wspaniały zestaw. Zgodnie z oczekiwaniami ma również doskonałą wydajność, oszałamiający wyświetlacz i długą żywotność baterii, a także kilka innych. Podobnie jak jego poprzednik, jest to kosztowna inwestycja – ale to ledwie wystarczający powód, aby zniechęcić fanów Ultrabooków. To jeden z najlepszych laptopów Dell w 2021 roku i jest wart każdego grosza.

Przeczytaj pełną recenzję: Dell XPS 13 (2020)

 

Najlepszy przenośny komputer firmy Dell do gier powraca w 2021 roku i jest lepszy niż kiedykolwiek, ugruntowując swój status wśród najlepszych laptopów do gier. Ten zapierający dech w piersiach, potężny laptop do gier nie idzie na żadne kompromisy, rozprawiając się ze wszystkimi najnowszymi grami AAA bez wysiłku. Zmęczeni tą samą przestarzałą estetyką „gracza” docenią również jego grubą, ale atrakcyjną konstrukcję ozdobioną dużą ilością oświetlenia RGB, co odróżnia go od wszystkiego innego. Jest trochę droższy, a jego żywotność baterii może zwiększyć, ale jeśli chcesz najlepszego z najlepszych, będziesz chciał tego.

Przeczytaj pełną recenzję: Alienware m17 R4 (2021)

 

Pomimo pochodnej konstrukcji, Dell Latitude 7490 ma wiele zalet świetnego komputera i jednego z najlepszych laptopów Dell 2021 w ofercie. To wszystko dzięki doskonałej wydajności, długiej żywotności baterii i więcej niż przyzwoitym opcjom pamięci i przechowywania. Nie jest najtańszy, ale zdecydowanie wart swojej ceny.

Przeczytaj pełną recenzję: Dell Latitude 7490

 

W przypadku 17-calowego laptopa Dell XPS 17 (2020) jest imponująco cienki i lekki, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że ma potężne specyfikacje zapewniające najwyższą wydajność, której wymagają twórcy treści. Wśród najlepszych laptopów Dell jest to praktycznie cały pakiet, z dużym, wspaniałym ekranem, fantastyczną żywotnością baterii, która wystarczy na cały dzień i wspaniałym designem. To nawet nie wspominając o średniej cenie wejścia, co daje 16-calowemu MacBookowi Pro dobrą passę za swoje pieniądze.

Przeczytaj pełną recenzję: Dell XPS 17 (2020)

 

Chociaż Dell ma swoje linie premium, jest również bardzo dobry w budowaniu doskonałych maszyn budżetowych. Dell G5 15 SE (2020) jest tego bardzo dobrym przykładem, reklamując imponujące specyfikacje AMD, szczególnie w dziale procesorów, aby obniżyć koszty bez uszczerbku dla wydajności. Oto przystępny cenowo laptop do gier, który zapewnia oszałamiającą wydajność za tę cenę, z oszałamiającym wyświetlaczem. Oczywiście, będąc laptopem budżetowym, dokonano pewnych wyrzeczeń – a mianowicie jego budowy i zarządzania ciepłem. Jednak dla osób nastawionych na budżet jest to z pewnością jeden z najlepszych laptopów Dell do gier.

Przeczytaj pełną recenzję: Dell G5 15 SE (2020)

 

Bez wątpienia Alienware Area-51m to niesamowity laptop do gier, z piękną, ale unikalną obudową i wygodną klawiaturą, która go uzupełnia. Ale to wykracza poza wygląd; jest to również zdecydowanie najmocniejszy laptop do gier na rynku (i oczywiście jeden z najlepszych laptopów Dell). Nie żeby było idealnie, bo robi się naprawdę gorąco, a fani mogą być bardzo głośni. Jest to jednak bestia wydajności wyposażona w wysokiej klasy procesory i wysokiej klasy karty graficzne, a twoje wrażenia z gry będą absolutną presją.

Przeczytaj pełną recenzję: Alienware Area-51m

 

Dell Inspiron 13 7000 2-w-1 to wszechstronne urządzenie 2-w-1, które ma wiele zalet. Ten laptop klasy premium to coś więcej niż tylko doskonały wygląd; ma również wysokiej klasy elementy wewnętrzne, które mogą konkurować z mocniejszymi modelami Dell XPS 13. Dopełnieniem tego jest wyświetlacz 4K i sprytne gniazdo rysika, które sprawia, że ​​zastanawiamy się, czy rzeczywiście pokonali Microsoft. To prawda, że ​​wyświetlacz jest trochę rozładowany, a głośniki robią wrażenie, ale wciąż jest to jeden z najlepszych laptopów Dell.

Przeczytaj całą recenzję: Dell Inspiron 13 7000 2 w 1

 

Jeśli chodzi o gry, najczęściej musisz zainwestować w części premium, aby uzyskać pożądaną przewagę w grach. Jest to szczególnie ważne, jeśli chcesz płynnie grać w 1440p lub 4K. Innymi słowy, chociaż istnieje wiele niedrogich laptopów do gier, bardzo niewiele naprawdę prowadzi Cię tam, gdzie chcesz. Wśród tych nielicznych jest laptop do gier Dell G3 15, przystępna cenowo odpowiedź firmy Dell dla graczy, którzy chcą solidnej wydajności bez popisywania się. To wszystko dzięki najnowszym, ale niedrogim elementom wewnętrznym, w które jest wyposażony. Prawdopodobnie nie zapewni ci to konkurencyjnego poziomu, ale jeśli chcesz, aby tańszy laptop do gry ze względu na grę, przeszedł długą drogę.

Przeczytaj pełną recenzję: Dell G3 15

Sprawdź naszą listę najlepszych laptopów

  • Mirosław Kutytowski
  • September 23,2021

Leave a Reply