Cyfrowa Wyspa

Oferta „Techolicious” firmy Tech Studio oferuje zniżki na akcesoria AQFiT, HiFuture

by Mirosław Kutytowski
August 27,2021

 

Holi jest na horyzoncie i jak przy każdej innej świątecznej okazji, marki są gotowe do akcji promocyjnych. Cóż, jednym z takich wydarzeń, na które warto zwrócić uwagę, jest wydarzenie Tech Studio. Firma kojarząca się z lifestylowymi gadżetami i sprzętami ma na pokładzie ekscytującą ofertę. Dowiedzmy się więc o kampanii Techolicious od Tech Studio, w której możesz cieszyć się zniżkami i gratisami na akcesoria AQFiT i HiFuture.

Tech Studio Techolicious Kampania Przegląd

Zasadniczo Tech Studio jest oficjalnym dystrybutorem HiFuture, AQFiT i innych marek w Nepalu. Tym samym ich kampania będzie związana z produktami tych firm. Po pierwsze, wyjaśnijmy okres kampanii. Wszystkie oferty będą obowiązywać od 20 marca do 27 marca 2021 r. Ponadto oferta będzie dotyczyć wszystkich zakupów dokonywanych za pośrednictwem portali zakupowych online.

Tutaj najbardziej lukratywne oferty są na zakup produktów HiFuture. Klienci mogą skorzystać z ryczałtowej 10% zniżki na każdy gadżet HiFuture. Ponadto przy zakupie dowolnego produktu Tech Studio otrzymasz bezpłatną koszulkę z motywem Holi. Dotyczy to również tutaj. Więc 10% zniżki i darmowa koszulka.

 

Kolejna oferta związana z produktem HiFuture pojawi się na smartwatchu HiFuture HiGear. Ten smartwatch jest obecnie wyceniony na Rs. 17 999. Tak więc, jak wspomniano powyżej, otrzymujesz zniżkę 10% na zakup i koszulkę. Ale dodatkowo, jeśli kupisz smartwatch w okresie oferty, otrzymasz również słuchawki HiFuture Flybuds TWS o wartości Rs. 3599 za darmo. Wreszcie, przy zakupie dowolnego produktu AQFiT otrzymasz również bezpłatną koszulkę.

Przeczytaj także:

HiFuture Accessories cena w Nepalu Smartwatch AQFiT, słuchawki TWS cena w Nepalu

Wygląda na to, że kampania Techolicious od Tech Studio wydaje się dobrą okazją do zakupu produktów HiFuture. HiFuture to marka, która powstała w 2016 roku i znana jest z dostarczania wysokiej jakości produktów lifestylowych przy ograniczonym budżecie. W Nepalu można kupić wybrane słuchawki douszne i smartwatche HiFuture. Dlatego jeśli jesteś fanem tej marki lub chcesz wypróbować jej produkt, ta kampania Holi to dobry moment na dokonanie zakupu.

Gdzie kupić akcesoria HiFuture, AQFiT w Nepalu?

Jak wspomniałem wcześniej, możesz cieszyć się ofertą „Techolicious” Tech Studio na zakupy dokonywane za pośrednictwem platform zakupów online. Urządzenia do noszenia HiFuture i AQFiT można kupić w Nepalu od Daraz lub Sastodeal.

Kontakt: 01-4255034, Tech Studio (Facebook, Instagram)

  • Mirosław Kutytowski
  • August 27,2021

Leave a Reply