Cyfrowa Wyspa

Apple Store profesjonalnie stosuje ochraniacze ekranu iPhone'a

by Mirosław Kutytowski
May 30,2022

Wielu właścicieli smartfonów chce tak zwanego zabezpieczenia ekranu dla swojego urządzenia. Ta folia ochronna może zapewnić, że wyświetlacz nie zostanie zarysowany. Jednak nakładanie folii ochronnej jest bardzo kłopotliwe i często jest tylko umiarkowanie skuteczne. Apple uruchomiło zatem w swoich sklepach Apple Store usługę, w której folia ochronna jest profesjonalnie nakładana przez maszynę i pracownika Apple Store.

Apple uruchomił nowy program serwisowy. Klienci Apple mogą teraz nakładać ochraniacze ekranu na wyświetlacze swoich iPhone'ów bezpośrednio w Apple Store. Osłona ekranu to folia ochronna, która ma zapewnić, że wyświetlacz nie zostanie porysowany.

W tym miejscu znajdziesz zewnętrzne treści z YouTube, które uzupełniają artykuł. Możesz go wyświetlić i ponownie ukryć jednym kliknięciem.

Wyrażam zgodę na wyświetlanie mi treści zewnętrznych. Pozwala to na przekazywanie danych osobowych stronom trzecim. Przeczytaj więcej o naszej polityce prywatności.

Firma Apple nawiązała współpracę z firmą Belkin w ramach tego programu ochrony ekranu. Belkin produkuje urządzenia peryferyjne do notebooków, tabletów i smartfonów. Firma ostatnio oferuje również ładne małe urządzenie, które może automatycznie nakładać folię ochronną na wyświetlacz iPhone'a. Dzięki TrueClear Pro użytkownicy nie muszą już ręcznie nakładać folii, co zbyt często się nie udaje. Może się zdarzyć, że folia ochronna jest przekrzywiona, między folią a wyświetlaczem tworzą się pęcherzyki powietrza lub kurz jest uwięziony. Belkins TrueClear Pro został zaprojektowany, aby temu zapobiec i idealnie zastosować ochronę ekranu.

Czytanie wskazówka

10 sekretów z życia pracowników Apple Store

Istnieje sklep internetowy Apple i autoryzowani dealerzy, którzy oficjalnie sprzedają urządzenia Apple. Główny punkt kontaktowy dla większości ... więcej

Jak donosi japoński serwis MacOkatara, Apple uruchomiło już tę usługę w niektórych japońskich sklepach Apple. Chcąc skorzystać z programu oddajesz swojego iPhone'a pracownikowi Apple Store, który najpierw czyści wyświetlacz, a następnie nakłada folię ochronną. Usługa kosztuje od 19 do 37 USD, łącznie z odpowiednią folią ochronną. Cena zależy od tego, jak duży jest wyświetlacz i jakiego materiału filmowego życzy sobie użytkownik.

Kiedy Apple wprowadzi tę usługę do Niemiec, wciąż nie wiadomo. Jednak niedługo powinien zacząć się w USA i innych krajach.

Więcej na te tematy:

Folia ochronna

Wyświetlacz

Ochrona ekranu

iPhone

Sklep Apple

Dyskutować z!

Tutaj możesz skomentować artykuł „Apple Store profesjonalnie stosuje ochraniacze ekranu iPhone'a”. Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

  • Mirosław Kutytowski
  • May 30,2022

Leave a Reply