Cyfrowa Wyspa

W technologii 5G iPhone 12 warto kupić lub nie

by Mirosław Kutytowski
August 11,2021

Coroczna premiera nowych produktów firmy APPLE cieszy się największym zainteresowaniem klientów. W tym roku premiera produktu IPHONE12 oparta jest na technologii 5G. Porównamy rozwój technologii 5G i konfigurację iPhone'a. Podsumowując, IPHONE 12 warto kupić w technologii t5G, czy nie.

Przede wszystkim przyjrzymy się dojrzałemu rozwojowi technologii 5G. Różne są perspektywy rozwoju technologii 5G w różnych krajach. W Stanach Zjednoczonych jako pasmo komunikacji 5G wybierają pasmo wysokich częstotliwości. W przypadku pasma wysokich częstotliwości Stany Zjednoczone mają ogromne zalety. Ale rzeczywisty rozwój jest bardzo trudny. Również szybkość aplikacji jest niska. To wszystko sprawia, że ​​perspektywa rozwoju nie jest optymistyczna. W Korei Południowej nagle ogłosili, że technologia mobilna 5G została skomercjalizowana w 2019 roku. To sprawia, że ​​jest to pierwszy skomercjalizowany kraj na świecie z 5G. Ale Korea Południowa wciąż boryka się z wieloma problemami w użytkowaniu. Na przykład zasięg 5G jest niski, sygnał jest niestabilny. Ponadto dostępnych modeli jest stosunkowo niewiele, a koszty eksploatacji są wysokie. Powoduje to sprzeczność między konsumentami a operatorami. W efekcie rozwój 5G staje się trudniejszy.

W Chinach Chińczycy opanowali większość podstawowych technologii 5G. Ma również wady niewystarczającego widma. Część widma została zajęta, co spowodowało mniejszą dostępność. Nie ma zgody co do podziału i wykorzystania widma 5G na świecie. Od rozwoju 5G w różnych krajach jest największy problem. To jest koszt jest zbyt wysoki. 5G nie jest jeszcze powszechnie akceptowane. Rozwój 5G wciąż wymaga praktyki. Kupując IPHONE12 w ramach 5G, ludzie muszą wziąć pod uwagę kompleksową uwagę. To z uwzględnieniem własnego stanu i akceptowalnej ceny od operatora.

Konfigurację IPHONE11 i IPHONE12 można porównać. Największą różnicą jest to, że IPHONE12 jest wyposażony w sieć w technologii 5G. Ale w innych konfiguracjach nie uległ on znacznej poprawie. Z opinii zebranych od wszelkiego rodzaju konsumentów wynika, że ​​technologia 5G nie jest dojrzała. Ponieważ sygnały są czasami przerywane. Różne telefony komórkowe używane w tym samym środowisku i ten sam operator. Wśród nich brakuje sygnału 5G IPHONE12. Apple po raz pierwszy wypuściło IPHONE w technologii 5G. Nieuniknione są niedojrzałe problemy. Dlatego konsumenci powinni traktować technologię 5G IPHONE 12 dialektycznie. To pierwsza generacja produktów 5G. Powinniśmy więc dać przestrzeń rozwojową IPHONE w technologii 5G. Nie ma potrzeby ulepszania i kupowania nowych modeli. Kiedy pojawią się nowe produkty, klienci mogą trochę poczekać.

W przypadku produktów w technologii 5G konsumenci powinni być bardziej racjonalni. Biorąc pod uwagę budżet konsumpcyjny, zapotrzebowanie na użytkowanie i zasięg technologii 5G. Czy w stosunkowo dojrzałym środowisku 4g konieczne jest korzystanie z 5G? Szybkość 5G jest szybka. Ale czy 4g zaspokoiło potrzebę Twojego codziennego życia. Jak pierwsza generacja produktów 5G, technologia IPHONE12 nie jest już tak dojrzała. Powinniśmy więc być racjonalni w konsumpcji. Wielu konsumentów kupuje produkty 5G. Ale przekonaj się, że w ich lokalnych miejscach nie ma zasięgu 5G. IPHONE zajmuje większość rynku od czasu premiery. Ale technologia rozwoju IPHONE nie reprezentuje 5G. Konsumenci powinni zastanowić się, czy naprawdę potrzebują IPHONE'a pod 5G. Od budżetu konsumpcyjnego, zapotrzebowania na użytkowanie i zasięgu 5G.

  • Mirosław Kutytowski
  • August 11,2021

Leave a Reply