Cyfrowa Wyspa

Jakie są różnice między wersjami iPhone12? Jak wygląda konfiguracja?

by Mirosław Kutytowski
August 14,2021

Jako telefon komórkowy, który przyciągnął uwagę wielu użytkowników, iPhone przyciąga wielu użytkowników do oglądania każdej konferencji prasowej. Po premierze iPhone'a12 wielu konsumentów nie może zdecydować, który z nich kupić. Jaka jest różnica między wersjami iPhone12? Jak wygląda konfiguracja?

Tym razem pojawiły się 4 serie iPhone12, a mianowicie iPhone12, iPhone12 Pro, iPhone 12 Pro max i iPhone 12 Mini. Ceny sprzedaży czterech modeli są różne, zapewniając większy popyt dla konsumentów.

Cechy wspólne

Wszystkie cztery modele iPhone12 są wyposażone w bioniczne chipy A14. Nawet modele Mini są w to wyposażone. iPhone12 jest niezawodny pod względem wydajności. Co więcej, cały system iPhone12 wykorzystuje wyświetlacz XDR Super Retina. Poprawia to rozdzielczość. Ma dobry efekt wizualny.

Różnice

Rozmiar ekranu

iPhone 12 mini ma ekran o przekątnej 5,4 cala. iPhone 12 i iPhone 12Pro mają rozmiar 6,1 cala. iPhone 12 Pro max ma rozmiar 6,7 cala. Wśród nich iPhone12 i iPhone12 Pro mają takie same rozmiary jak iPhone 11 Pro. Ale ich ekrany są większe ze względu na duży udział ekranów. Oznacza to, że iPhone12 i iPhone12 Pro mają większe ekrany, gdy rozmiary są podobne.

Kamera

Seria iPhone12 ma 12 megapikseli tylnych ujęć. Obsługuje fotografowanie z bardzo szerokim kątem. Wśród nich iPhone12 Pro i iPhone12 Pro max obsługują fotografowanie teleobiektywem. Ponadto iPhone12 Mini i iPhone12 obsługują 2x optykę/5x cyfrową. iPhone 12 Pro obsługuje 4x optykę/10x cyfrową. iPhone 12pro Max obsługuje 5x optykę/12x cyfrową. Widać, że wraz ze wzrostem ceny sprzedaży 4 telefony komórkowe unowocześniają konfigurację aparatu.

Dodatkowo oba modele z serii iPhone Pro są wyposażone w LIDAR. Oznacza to, że oba modele mogą szybko ustawić ostrość podczas fotografowania. Ta funkcja może odgrywać lepszą rolę podczas fotografowania w nocy.

Warto wspomnieć, że iPhone12 Pro Max został wyposażony w funkcję optycznego przeciwdziałania wstrząsom czujnika przesunięcia obrazu. Ta funkcja jest podobna do funkcji mikrogłowicy statywu. Może to realizować fizyczną funkcję przeciwwstrząsową podczas robienia zdjęć i filmów. To sprawia, że ​​strzelanie jest bardziej stabilne.

Wygląd zewnętrzny

Cztery modele z serii iPhone12 mają pewne różnice w wyglądzie. iPhone12 i iPhone12Mini są zgodne z poprzednią konstrukcją ramy ze stopu aluminium. iPhone12 Pro i iPhone12 Pro Max mają ramki ze stali nierdzewnej. Tekstura jest lepsza.

Propozycje zakupów

Cztery modele iPhone12 mają swoje własne cechy. iPhone 12 Mini jest wyposażony w większość funkcji serii iPhone12. Rozmiar jest mały. Nadaje się dla osób o niskim budżecie lub lubiących telefony z małym ekranem. iPhone 12 to standardowa wersja w całym systemie iPhone12. Jeśli nie ma wyższych wymagań dotyczących wydajności telefonu komórkowego i fotografowania, ludzie mogą rozważyć rozpoczęcie od niego. W normalnych czasach granie w gry i oglądanie filmów są płynne. iPhone12Pro i iPhone12 pro max są odpowiednie dla osób, które często korzystają z funkcji fotografowania w swoim życiu.

Ogólnie rzecz biorąc, iPhone12 poprawił swoją wydajność i wytrzymałość na strzelanie. Ponadto 4 różne modele mają różne konfiguracje i różne ceny. Użytkownicy mogą wybrać model, który im odpowiada.

  • Mirosław Kutytowski
  • August 14,2021

Leave a Reply