Cyfrowa Wyspa

Jak wybrać aparat pełnoklatkowy? Jak początkujący powinni wybierać aparaty fotograficzne?

by Mirosław Kutytowski
August 12,2021

Coraz więcej ludzi lubi fotografię. Widzieliśmy wiele pełnoklatkowych miniaturowych lustrzanek jednoobiektywowych klasy podstawowej w głównych cyfrowych centrach handlowych. W jaki sposób konsumenci kupują pełnoklatkowy aparat o wysokiej wydajności i odpowiednim dla siebie? Przedstawię pełnoklatkową miniaturową lustrzankę odpowiednią dla początkujących.

Wśród aparatów aparaty pełnoklatkowe mają doskonałą jakość obrazu. Zakup pełnoklatkowego aparatu i obiektywu może zająć ponad 20 000 juanów. To nie jest przyjazne dla początkujących. Aparaty Canon EOS RP są wyceniane w umiarkowanej cenie. Jest bardziej opłacalny dla początkujących.

Sugeruję, aby początkujący mogli wybrać kombinację Canon EOS RP i obiektywu RF24-105mm F4 LIS USM. Zaletą tego połączenia jest zastosowanie 26,2-megapikselowych sensorów pełnoklatkowych. Posiada przeciwwstrząsową IS i soczewkę z silnikiem ultradźwiękowym USM. Jakość obrazu jest dobra. Niezależnie od tego, czy fotografujesz scenerię, portrety, zwierzęta, jedzenie i inne rodzaje. Może prezentować szczegóły. Jego klarowność i ostrość są doskonałe, a stopień odwzorowania kolorów wysoki. Nawet dla początkujących nie ma presji, aby z niego korzystać.

Wydajność ogniskowania jest przyjazna dla początkujących. Ma 4779 punktów centralnych. Pokrycie ogniskowe w poziomie 88% i 100% w pionie. Trudno popełnić błąd w skupieniu.

Dla początkujących najlepiej wybrać przenośny aparat. Nie musisz być wyposażony w samą torbę na aparat, która jest wygodna do przenoszenia i łatwiejsza w obsłudze. Nawet jeśli fotografujesz przez długi czas, nie będzie drżenia rąk i innych problemów. Canon EOS RP obsługuje obsługę dotykową ekranu. Cały proces operacji przypomina korzystanie ze smartfona. Ten projekt jest zgodny z nawykami użytkowania ludzi. Kluczowy projekt i układ są bardziej praktyczne. Jest łatwy w użyciu dla początkujących.

Jako nowy produkt, Canon EOS RP zmodernizował swoją transmisję. Obsługuje transmisję Wi-Fi. Gdy użytkownicy robią zdjęcia za pomocą Canon EOS RP. Ludzie mogą łączyć się przez Wi-Fi. Przesyłaj zdjęcia z aparatu do telefonu komórkowego. Użytkownicy mogą przeprowadzać proste przetwarzanie końcowe i udostępnianie za pośrednictwem aplikacji na swoich telefonach. Pozwala nam to na sprawdzenie i edycję treści zdjęć na zewnątrz. To jest praktyczne.

Ogólnie rzecz biorąc, ludzie przy wyborze aparatów biorą pod uwagę rozmiar i przenośność aparatów. Początkującym polecam kombinację obiektywu Canon EOS RP i RF24-105mm F4 LIS USM. Ma wysoką wydajność kosztową. Ma pewne zalety w jakości obrazu i funkcjonalności. Jeśli zamierzasz robić zdjęcia przez długi czas. Ci użytkownicy, którzy mają wyższe wymagania dotyczące fotografii, mogą spróbować rzucić wyzwanie maszynom o wyższych konfiguracjach. Takich jak 5D3 lub D810 firmy Nikon. Są lepsze pod względem jakości obrazu, ostrości i migawki. Są bardziej ekonomiczne w maszynach o tej samej konfiguracji. Konsumenci mogą je wybierać.

  • Mirosław Kutytowski
  • August 12,2021

Leave a Reply