Cyfrowa Wyspa

Czy warto kupić HUAWEI MateBook X?

by Mirosław Kutytowski
August 10,2021

HUAWEI zaktualizował w tym roku wiele nowych produktów. Wśród nich nowy komputer MateBook X notebook stał się wyborem wielu konsumentów. Dzieje się tak, gdy tylko pojawi się na rynku. HUAWEI MateBook X jest produktem wysokiej klasy komputerów przenośnych Huawei. To potężny rywal dla MacBooka. Dotyczy to wydajności i konfiguracji produktu.

Witryna HUAWEI opublikowała informacje na komputerze. Widzimy, że notebook MateBook X jest wyposażony w procesory Intel i5-10210U/i7-10510U. Waży tylko 1KG. Notebook HUAWEI MateBook X to lekki i cienki produkt. Jest wygodny do przenoszenia. Może spełnić wymagania dotyczące wydajności. Jest to odpowiednie do codziennej nauki w biurze.

Atrakcją jest ekran dotykowy 3K HD notebooka MateBook X. Jasność 400nlt plus 278PPI i pokrycie gamy kolorów 100% s RGB zapewniają wyższą rozdzielczość. Ma wyraźniejszy i dokładniejszy ekran.

Muszę wspomnieć o wyglądzie notebooka MateBook X. Chociaż kontynuuje prosty biznesowy styl HUAWEI, tym razem jest wyposażony w Frost Silver, Castle Peak Black, Star Blue i Sakura Pink. To jest atrakcyjne. Dzięki materiałowi ze stopu magnezu i aluminium tekstura jest wyjątkowa. Wierzę, że może przyciągnąć wielu użytkowników za wygląd. Rozmiar 13,3-calowego ekranu nie jest zbyt duży. Ale ekran stanowi ponad 90%. Osiąga to projekt bez granic. Ma lepsze efekty wizualne.

Warto wspomnieć, że touchpad pod klawiaturą notebooka MateBook X zwiększa obszar działania. To implanty NFC chip. Ten projekt może umożliwić produktom z serii HUAWEI szybsze realizowanie współpracy na wielu ekranach i innych funkcji.

Jest więcej zalet notebooka HUAWEI MateBook X. Oprócz ekranu ma możliwość współpracy na wielu ekranach i inne funkcje. Wiele produktów z rodziny HUAWEI obsługuje łączność bezprzewodową. Na przykład zawartość ekranu telefonu komórkowego HUAWEI można bezprzewodowo podłączyć do komputera. Dzieje się tak dzięki funkcji współpracy na wielu ekranach. Użytkownicy mogą sterować telefonem komórkowym na komputerze. Mogą przeprowadzać transfer plików między dwoma systemami. Rozwiązuje to problemy, takie jak problemy z transmisją plików biurowych.

Notebook MateBook X ukrywa aparat na klawiszach komputera. Ukryta kamera może uniemożliwić zdalne podglądanie. Może chronić prywatność i bezpieczeństwo użytkowników. Podczas użytkowania, może to odbić się tylko po naciśnięciu aparat lekko. Operacja jest prosta i wygodna. Przyjmuje konstrukcję bez wentylatora. Komputer wykorzystuje płytkę do namaczania do przewodzenia ciepła. Podczas użytkowania trudno jest usłyszeć dźwięk hałasu. Może zapewnić spokojne środowisko pracy i nauki.

HUAWEI MateBook X jest produktem konkurencyjnym. Dotyczy to wyglądu, konstrukcji ekranu, wydajności, konfiguracji funkcji i doświadczenia w użytkowaniu. Fakty dowodzą tego. Po uruchomieniu MateBook X, to jest popularne wśród konsumentów. Informacje zwrotne od klientów jest dobra. Wierzę HUAWEI będą miały coraz większy wpływ w przyszłości.

  • Mirosław Kutytowski
  • August 10,2021

Leave a Reply