Cyfrowa Wyspa

Czy iPhone 12 znów w „skandalu sygnałowym”? Usługa ponownego uruchomienia jest wykonywana codziennie

by Mirosław Kutytowski
August 08,2021

iPhone to jeden z telefonów komórkowych, którym zaufali konsumenci na całym świecie. Użytkownicy ustawiają się w kolejce, aby kupić nowe produkty po ich wydaniu. Tym razem wypuściło pierwszego iPhone'a 12 obsługującego 5G. Jest popularny wśród konsumentów. Wielu użytkowników zgłosiło, że ich iPhone12 ma problem z odłączaniem usług sieciowych.

W okresie po premierze iPhone'a12 wielu użytkowników iPhone'a12 zgłosiło jedną rzecz. Często napotykali problem braku sygnału. Często musieli ponownie uruchomić telefon, aby przywrócić sygnał. To wpłynęło na ich życie i pracę. Wielu użytkowników iPhone12 wybrało takie metody przetwarzania, jak zwrot lub wymiana. iPhone 12 ponownie wpada w „aferę sygnałową”. Ale urzędnicy iPhone'a nie odpowiedzieli na to.

iPhone od wielu lat boryka się z problemem słabego sygnału. Kiedy iPhone4 z ery Jobs został po raz pierwszy wydany, wielu użytkowników zwróciło uwagę na jedną rzecz. Kiedy dzwonią, następuje przerwa w rozmowie. iPhone dobrze spisał się pod względem fotografowania, wytrzymałości i działania. Ale problem z sygnałem zawsze istnieje. iPhone12 korzysta z pasma podstawowego Qualcomma. Ma to na celu poprawę słabego sygnału. Sądząc po opiniach użytkowników, problem słabego sygnału nie został rozwiązany. Jest coraz gorzej.

Niektórzy użytkownicy iPhone'a 12 zgłaszali na oficjalnej stronie internetowej, że iPhone 12 wielokrotnie w ciągu 10 dni był pozbawiony sygnału. Nie można go odzyskać automatycznie. Sygnał można odzyskać tylko przez ponowne uruchomienie lub przywrócenie ustawień sieciowych. Ponieważ nie było sygnału, przegapili ważną wiadomość. W warunkach skanowania kodu i płatności ludzie często napotykają jeden problem. Telefon komórkowy nie ma sygnału. To jest żenujące. Ten post otrzymał pochwały i komentarze od wielu użytkowników. Pokazuje, że problem słabego sygnału iPhone'a12 istnieje wśród wielu użytkowników.

Wraz z rozwojem czasu dzisiejsza inteligentna technologia stała się dojrzała. Niewiele telefonów komórkowych ma problem ze słabym sygnałem. Problem słabego sygnału iPhone'a nie został poprawiony. Tym razem iPhone 12 znów jest w „aferze sygnałowej”. To sprawiło, że wielu użytkowników straciło zaufanie do iPhone'a. To wpłynęło na jego wpływ na markę.

iPhone wprowadza zmiany w obliczu krytyki. Od wielu lat są krytykowane. Według odpowiednich doniesień Apple zwiększa swoje inwestycje. To jest w badaniach i rozwoju własnej anteny. Mają nadzieję rozwiązać problem słabego sygnału iPhone'a. Oczekuje się, że ta technologia zostanie zastosowana w iPhonie13. Nie ma dobrego rozwiązania problemu słabego sygnału iPhone12. To, czy iPhone poradzi sobie z problemem słabego sygnału i rozwiąże problemy użytkownika, wymaga czasu na przetestowanie.

 

 

  • Mirosław Kutytowski
  • August 08,2021

Leave a Reply