Cyfrowa Wyspa

Co powiesz na HP OMEN 6? Doskonała konfiguracja jest warta zakupu

by Mirosław Kutytowski
August 13,2021

Gdy tylko HP OMEN 6 pojawił się na rynku, stał się popularny wśród konsumentów. Co powiesz na HP OMEN 6 dla użytkowników, którzy chcą kupić ten notebook? A co z jego konfiguracją? Rzućmy okiem na wprowadzenie HP OMEN 6.

Hewlett-Packard OMEN 6 należy do notebooka do gier. Ale wśród notebooków do gier jest to lekkie. Patrząc na wygląd, wygląda jak notatnik biznesowy. Jeśli pracownicy biurowi chcą mieć notebook o wysokiej wydajności, mogą wybrać OMEN 6.

Notebooki do gier OMEN 6 są wyposażone w duży ekran o przekątnej 15,6 cala. Kąt obrotu wału może osiągnąć 180 stopni. Elektroniczny, konkurencyjny ekran o ultra wysokiej częstotliwości odświeżania 300 Hz sprawia, że ​​szybkość reakcji ekranu jest wyższa. Niektóre modele są wyposażone w technologię NVIDIA G-SYNC™. Dzięki temu obrazy są wyraźniejsze i ostrzejsze. Można go porównać z elektronicznymi komputerami sportowymi.

Pod względem konfiguracji HP OMEN 6 jest wyposażony w procesory Intel® Core™ z serii i7 H. Posiada karty graficzne NVIDIA® GeForce RTX™ 2070 Super. Szybkość transmisji jest większa. Ma lepszą grafikę i przetwarzanie obrazu.

Notebook do gier OMEN 6 został zaktualizowany. Dotyczy to rozpraszania ciepła. Po prawej stronie kadłuba ma wylot odprowadzania ciepła karty graficznej. Powierzchnia żebra rozpraszania ciepła wzrosła o około 25% w porównaniu z poprzednią generacją. Powierzchnia wentylatora wzrosła o 15%. Zwiększa to objętość wlotu powietrza. Może spełniać wymagania notebooka dotyczące rozpraszania ciepła. Może to zapewnić płynność podczas grania.

OMEN 6 jest wyposażony w czujnik temperatury na podczerwień. Komputer może monitorować temperaturę somatosensoryczną gracza. Może monitorować temperaturę otoczenia. Dzieje się to przez czujnik temperatury na podczerwień. Dzięki HP Game Control Center komputer może regulować wentylator i wydajność. Doświadczenie użytkownika jest lepsze.

Hewlett-Packard Game Control Center to funkcja produktów HP. Modele OMEN 6 zostały zaprojektowane z hybrydowymi kartami graficznymi. Użytkownicy mogą ustawić funkcję konwersji karty graficznej. Odbywa się to za pośrednictwem HP Game Control Center. W trybie hybrydowej karty graficznej wytrzymałość notebooka do gier może osiągnąć 12,5 godziny. Poprawia to wytrzymałość notebooka do gier. OMEN 6 może poprawić wydajność systemu o 20%. To jest w trybie Berserkera. W tym trybie notebook do gier może monitorować stan karty graficznej procesora. Może dokonać odpowiednich korekt. Zwiększy to wydajność notebooka do gier.

Konfiguracja i parametry HP OMEN 6 są doskonałe. Operacja jest płynna. Jego jakość obrazu jest wygodna. Wrażenia z gry są dobre. W porównaniu z tradycyjnym grubym notebookiem do gier wygląd OMEN 6 jest wyższy. Ma lżejszy korpus i konstrukcję klawiatury. Może to zaspokoić różne potrzeby graczy, ludzi biznesu i studentów.

  • Mirosław Kutytowski
  • August 13,2021

Leave a Reply