Cyfrowa Wyspa

Apple uruchamia program odbioru ładowarek USB innych firm

by Mirosław Kutytowski
August 06,2022

Chociaż nie jest produkowany ani sprzedawany przez Apple, producent iPhone'a uruchomi program wymiany ładowarek innych firm w USA i Chinach jeszcze w tym miesiącu. Wypadki z tymi urządzeniami miały miejsce w co najmniej dwóch przypadkach w Chinach.

Osoby zaniepokojone bezpieczeństwem ładowarki USB mogą ją zostawić w sklepie Apple i kupić oficjalną ładowarkę za 10 USD. Można kupić tylko jedną ładowarkę na urządzenie z systemem iOS w obniżonej cenie, promocja jest ograniczona do 18 października.

Ponieważ Apple trudno jest sprawdzić, które ładowarki są niebezpieczne, a które nie, wszystkie ładowarki USB można wymienić. W Chinach jest w obiegu wiele podrobionych ładowarek, których trudno odróżnić od oryginału. Jesteś ostrzegany przed zakupem tych urządzeń.

[Aktualizacja 13:29] Apple potwierdziło nam, że wspomniana oferta wymiany jest również dostępna w Europie.Od połowy sierpnia zasilacze firm trzecich będą dostępne również w Niemczech, aby uzyskać znaczną zniżkę na oryginalną ładowarkę USB z domu po Apple.

Więcej na te tematy:

jabłko

iPada

iPhone

iPoda touch

głos_13

Dyskutować z!

Tutaj możesz skomentować artykuł „Apple uruchamia program odbioru ładowarek USB innych firm”. Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

Dostałem też jeden raz od klienta. Nie było napisane „Designed by Apple”, ale „Designed by Able” :-D Sprzedałem oryginał tak szybko, jak to możliwe

Niestety, ze swoją naganną naturą kopiści Apple’a zawsze generują sprzedaż i zyski. Ale już to wiemy.

  • Mirosław Kutytowski
  • August 06,2022

Leave a Reply