Cyfrowa Wyspa

Apple uruchamia bezpłatny program wymiany przycisku gotowości iPhone'a 5

by Mirosław Kutytowski
July 25,2022

W przypadku iPhone'a 5 Apple uruchomi w nadchodzącym tygodniu program wymiany niedziałających lub sporadycznie działających przycisków trybu gotowości. Jak zapowiedział Apple, problemy z przyciskami na urządzeniach wyprodukowanych do marca 2013 roku są znane i są teraz naprawiane bezpłatnie. Ponadto od 2 maja Apple będzie oferował wymianę wadliwych części w centrach napraw Apple. Użytkownicy iPhone'a 5 mogą użyć zapytania o numer seryjny, aby sprawdzić, czy ich smartfon kwalifikuje się do bezpłatnej usługi.

Problem z przyciskiem czuwania pojawiał się kilkakrotnie na forach, ale nie powinien być problemem ogólnym. Wydaje się, że wada elementu dotyczy tylko kilku partii.

Wymiana rozpocznie się w Niemczech 2 maja 2014 roku. Apple obiecuje przeprowadzić wymianę w ciągu około 4 do 6 dni. Urządzenia można zwrócić do sklepów detalicznych Apple. Alternatywnie możesz wysłać bezpłatną paczkę, z którą można wysłać iPhone'a.

(Zdjęcie: Jabłko)

(Zdjęcie: Jabłko)

Więcej informacji na temat programu wymiany można uzyskać w Wsparciu Apple. Firma Apple dostarczyła tam również instrukcje, jak najlepiej wykonać kopię zapasową danych na iPhonie przed naprawą i jak ustalić, czy Twoje urządzenie kwalifikuje się do wymiany. Są też informacje dla tych, którzy nie kupili swojego iPhone'a 5 w swoim kraju.

Apple zwraca też uwagę, że można wysyłać tylko sprawne iPhone’y – gdyby pojawiły się jakieś defekty na wyświetlaczu, trzeba by je najpierw odpłatnie naprawić. Istnieje również możliwość uzyskania wypożyczonego urządzenia na czas naprawy za pośrednictwem Apple Stores.

Klienci, którzy już wymienili przycisk czuwania, mogą zlecić sprawdzenie, czy usterka wynika z opisanego problemu. W takich przypadkach Apple zwróci koszty.

Więcej na te tematy:

iPhone 5

głos_13

Dyskutować z!

Skomentuj artykuł „Apple uruchamia bezpłatny program wymiany przycisków trybu gotowości w telefonie iPhone 5” tutaj. Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

Dzięki za wskazówkę, od dłuższego czasu mam problemy z przyciskiem

Czy mogę zapytać, jak przedstawiane są problemy i czy pojawiły się od razu, czy dopiero później? Odpowiedź byłaby bardzo miła. VG

Jeśli stary klucz już nie działa, nowy jest za darmo.

Taki jest Apple, z innymi producentami można długo czekać.

Zgadza się, inni producenci w pierwszej kolejności nie popełniają takich błędów.

Sam wymieniłem baterię i mam upoważnienie do wymiany przycisku. Czy to ma znaczenie?

Wyślij go tam, może masz szczęście i nikt nie zauważy. Nie mogą wysłać więcej niż to

Lol, tylko problemy ze skrawkiem jabłka

Dopóki nie mam na myśli twojego problemu, wszystko będzie dobrze :)

@Gast 18:47 Prawdopodobnie przeoczyłeś fakt, że to Samsung Galaxy, a nie iPhone DU Speck Oimel

Nie lubisz swojego urządzenia? Albo dlaczego się nudzisz?

Miałem wymieniany dysk twardy imac przez 2 lata ze względu na program wymiany, pół roku później karta graficzna i płyta fesplate były zepsute. Apple dało mi tylko pocieszające słowa, ver ....

  • Mirosław Kutytowski
  • July 25,2022

Leave a Reply