Cyfrowa Wyspa

Apple ujawnia „dlaczego” za wydaniem iPhone'a 5c 8GB

by Mirosław Kutytowski
July 21,2022

Jeśli zadałeś sobie pytanie, dlaczego Apple wszedł na rynek z modelem 8 GB mniej więcej w połowie okresu użytkowania iPhone'a 5c, teraz otrzymasz odpowiedź od samego Apple: zapytani przez Re / code powiedzieli, że wierzą w 5c stworzyć przewagę, jednocześnie obserwując duży popyt w średnim segmencie cenowym na smartfony.

Dzięki nowemu modelowi iPhone'a 5c z 8 GB przestrzeni dyskowej Apple chce wykorzystać jego zalety w średnim segmencie cenowym. Jako smartfon LTE, iPhone 5c ma tę zaletę, że jest wyposażony w „high-end” sprzęt, taki jak doskonały aparat i potężny procesor. Obniżka cen, która teraz nastąpiła dzięki nowej ofercie modelu 8 GB, po prostu czyni Apple bardziej konkurencyjnym. Rzecznik firmy Apple, który nie został wymieniony, potwierdził to w internetowym magazynie Re/code.

Dlaczego Apple nie korzysta z tej przewagi na całym świecie, jest jednak nieco nielogiczne i może opierać się na błędnej ocenie rynku. Nowy smartfon o pojemności 8 GB jest początkowo dostępny tylko w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Australii i Chinach.

Nawiasem mówiąc, Apple nie oferuje w USA modelu 8 GB. Rynek jest tam zbyt mocno zdeterminowany subsydiowanymi urządzeniami, więc obniżka ceny ze względu na mniejszą powierzchnię magazynową nie miałaby żadnego znaczenia.

Więcej na te tematy:

jabłko

iphone 5c

głos_13

Dyskutować z!

Tutaj możesz skomentować artykuł „Apple ujawnia dlaczego?” „Za wydaniem iPhone-5c-8GB”. Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

Typowy skrawek jabłek.

Typowy głupi komentarz użytkownika Windows.

Nie, Linux i były użytkownik Maca.

Hobbysta ...

Typowy komentarz hejterów Apple, którzy trollują się na stronach Apple jako hobby.

Typowa rozmowa przy okrągłym stole ...

Pewnie straciłem pracę i teraz czas na Linuksa..... i troll

Nie, po prostu mądrzejszy od ciebie.

Na stronie głównej Apple w prawym dolnym rogu znajduje się kobieta z maską na twarz itp., a przede wszystkim urządzenie w dłoni, które wygląda na stosunkowo duże (Ipad Pro ?????). Jest zbyt gruby i zbyt kanciasty na wyświetlacz. Czy po prostu tak mi się wydaje ?????

To nie ma nic do powiedzenia. Równie dobrze mógłby to być wyświetlacz w połowie MacBooka lub MacBooka Air. Więc nie miej żadnych fałszywych nadziei.

Dobrze!

Na pewno jest to wyświetlacz MaxBooka, ponieważ symbol Apple na poprzednich iPadach został obrócony o 90 ° w porównaniu do pokazanego tutaj symbolu Apple.

Teraz, oczywiście, możesz dalej śnić i powiedzieć, że nie musi tak pozostać. Ale to byłoby myślenie o szklanej kuli.

To jest nonsens. 5c jest znacznie wygodniejszy w trzymaniu niż kątowe modele z serii 4 i inne modele z serii 5. Najlepszym malarzem ręcznym Apple był 3G / 3GS. Równie dobrze może być tak, że Apple już zostało zauważone. Zobaczymy...

zostaję przy 4s tylko ze względu na lte i większy wyświetlacz, też to robi

Dlaczego to robisz? Oczywiste jest, że iPhone 5C jest powolnym sprzedawcą…

Bla bla Myślę, że sprzedaż 5C jest nadal imponująca. Nadal będzie sprzedawać się lepiej niż niektóre urządzenia z Androidem. Więc zostaw kościół w wiosce i płonąc gdzie indziej ...

Czy na urządzeniu pozostało miejsce na zainstalowanie czegokolwiek!? oo

No na pewno niewiele mniej niż nowy S5 :) Jak było?Od 16gb wciąż 7,86gb za darmo.Wspaniałe kino...

BÓG POMOCY, CO TUTAJ TYLKO ZNOWU DLA GŁUPIEGO KOMENTARZE. Panie, daj mózg biednym rolnikom na polach. IDIOTA.

@ gast (zazwyczaj złom jabłkowy) Sam pochodzę z magazynu Androida i kupiłem swojego pierwszego iPhone'a kilka dni temu.Jestem bardzo zadowolony z 5c (32gig), robi to, co powinien, co myślę, że jest świetne w Apple nawet starszym o urządzeniach nie zapomniano czyli 4s, z aktualizacją kolega biega jak diabli. kupię ci NEN android, którego miałem dużo, S3 itp. Również NEN nexus, polityka aktualizacji jest więcej niż kiepska!

  • Mirosław Kutytowski
  • July 21,2022

Leave a Reply