Cyfrowa Wyspa

Apple testuje akcesoria do iPhone’a i iPada pod kątem możliwych ograniczeń funkcjonalności urządzenia

by Mirosław Kutytowski
June 21,2022

Na nowej stronie internetowej sklepu Apple informuje, że firma sprawdza akcesoria do iPada i iPhone'a, zanim zostaną dopuszczone do Apple Store. Apple przywiązuje mniejszą wagę do tego, czy etui rzeczywiście ma wszystkie właściwości, które obiecuje zewnętrzny producent. Zamiast tego firma z Cupertino testuje, czy akcesoria nie ograniczają funkcjonalności iPhone'a lub iPada.

Firma Apple dodała nową stronę internetową do swojego internetowego sklepu z aplikacjami. Apple wyjaśnia i zapewnia na nowej stronie internetowej potencjalnych klientów, że firma z Cupertino poddaje kontroli jakości akcesoria, w szczególności etui do iPhone'ów i iPadów. Apple najwyraźniej testuje każde akcesorium do iPadów i iPhonów, które można kupić w sklepie internetowym firmy, niezależnie od tego, czy akcesoria są produkowane przez producentów kontraktowych Apple, czy przez inną firmę.

Czytanie wskazówka

Sklepy Apple: standaryzacja opakowań akcesoriów innych firm

Apple planuje rozszerzyć swój jednolity design w swoich sklepach Apple o akcesoria innych firm. Według doniesień medialnych musi to ... więcej

Jednak wydaje się, że Apple nie sprawdza, czy etui zaprojektowane tak, aby na przykład iPhone był odporny na wstrząsy, działa, jak podaje producent. Zamiast tego firma sprawdza, czy etui na iPada i iPhone'a może ograniczyć funkcjonalność produktu Apple. Apple nie tylko zapewnia, że ​​osłona nie zakrywa obiektywu aparatu lub że przyciski są łatwo dostępne. Firma z Cupertino zapewnia również, że sygnały Wi-Fi, Bluetooth i sieć komórkowa nie są tłumione przez obudowę.

Czytanie wskazówka

Apple wywraca swoje sklepy detaliczne do góry nogami: Genius Bar ma zostać ulepszony – lepsza i szybsza obsługa klienta

Długie czasy oczekiwania na spotkanie z pracownikiem wsparcia w sklepach Apple to na porządku dziennym. To powinno się teraz zmienić... więcej

Już wczoraj, we wtorek, informowaliśmy, że Apple wymaga teraz, aby producenci zewnętrzni pakowali swoje produkty w pudełka o bardzo specyficznym designie. Apple zaprojektowało te pudełka samodzielnie. Odpowiada to językowi projektowania, którego Apple używa również w przypadku pudełek swoich własnych produktów. Do przyszłego tygodnia Apple chce usunąć wszystkie produkty ze sklepów Apple, które są „niewłaściwie” zapakowane. Podobno za tą nową polityką stoi Jony Ive.

Więcej na te tematy:

iPada

iPhone

ekwipunek

Sklep Apple

Strona internetowa

jabłko

Sklep internetowy

Dyskutować z!

Tutaj możesz skomentować artykuł "Apple testuje akcesoria do iPhone'a i iPada pod kątem możliwych ograniczeń funkcjonalności urządzenia". Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

  • Mirosław Kutytowski
  • June 21,2022

Leave a Reply