Cyfrowa Wyspa

Apple szuka specjalistów od baterii – poprawa żywotności baterii w zasięgu wzroku

by Mirosław Kutytowski
June 09,2022

W porównaniu z konkurencją krótsza żywotność baterii większości produktów Apple była w testach zwykle negatywna. To prawda, że ​​ciągle się tu poprawia, ale oczywiście zawsze może być lepiej. Aby to osiągnąć, Apple po raz kolejny szuka ekspertów od baterii, którzy powinni wydłużyć czas pracy dzięki lepszej interakcji między oprogramowaniem a sprzętem. Widać to po ostatnio opublikowanych ofertach pracy.

Apple stara się wyposażyć swoje urządzenia w jak najdłuższy czas pracy na baterii. Wiele produktów wytrzymuje dzień (iPhone, iPad, Apple Watch) lub dzień roboczy (komputer MacBook) na jednym ładowaniu – czasem dłużej i krócej przy intensywnym użytkowaniu. Wraz z niedawno wydanym MacBookiem Pro ponownie pojawiła się dyskusja na temat informacji producenta, ponieważ niektórzy użytkownicy pozostawali znacznie poniżej obiecanych dziesięciu godzin pomimo (rzekomo) niewielkiego użytku.

Czytanie wskazówka

Test: nowy MacBook Pro z paskiem dotykowym jest naprawdę taki dobry

Nowy MacBook Pro firmy Apple to przede wszystkim jedno: alternatywa dla laptopów z pełnoprawnym ekranem dotykowym. Touch Bar sprawia, że ​​MacBook Pro ... więcej

Z każdą generacją sprzętu wydajność wzrasta, a jednocześnie rozmiar i pojemność baterii są w wielu przypadkach zmniejszane, aby urządzenia były jeszcze bardziej kompaktowe. Aby temu przeciwdziałać, należy zintegrować inteligentne zarządzanie energią. Apple oczywiście chciałby posunąć się do przodu i obecnie poszukuje ekspertów w tej dziedzinie na trzech wolnych stanowiskach pracy. Poszukujemy „architekta zasilania i sterowania systemu”, „inżyniera analizy algorytmów baterii” oraz „starszego inżyniera ds. testów baterii/procesu”, którzy powinni pomóc poprawić interakcję między oprogramowaniem a sprzętem w celu wdrożenia różnych środków oszczędzania energii uzyskać najdłuższą możliwą żywotność baterii z produktów.

Już w przyszłym roku nadchodzący iPhone może trwać dłużej, jeśli faktycznie zostanie zintegrowany wyświetlacz OLED. Jak pisaliśmy w artykule na temat iPhone'a 8, dużą zaletą technologii jest jej ekonomiczność przy jednoczesnej poprawie jakości obrazu. Obecnie nadal wątpliwe jest, czy zmiana nastąpi w przyszłym roku.

Więcej na te tematy:

Paczka baterii

OLED

iPhone

iPada

Zegarek Apple

Prochowiec

MacBook

Dyskutować z!

Tutaj możesz skomentować artykuł "Apple szuka specjalistów od baterii - poprawa żywotności baterii w zasięgu wzroku". Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

Po prostu nie ma mowy o nieco większej baterii. Tak więc powłoka może być również zewnętrzną powłoką baterii. Możesz też pozwolić, aby sjesta była cięższa o 5–10 gramów.

Ale nie. Musi być lżejszy, musi być cieńszy. To, czego chcą klienci, rzadko jest wdrażane w obu światach. Przy czym: uważam, że eliminacja interfejsów dla urządzeń mobilnych i wymiana WLAN jest absolutnie słuszna.

  • Mirosław Kutytowski
  • June 09,2022

Leave a Reply