Cyfrowa Wyspa

Apple sprzedaje w lipcu wyjątkowego iPhone'a

by Mirosław Kutytowski
May 07,2022

Jutro Apple opublikuje raport kwartalny za trzeci kwartał fiskalny 2016 roku. Następnie firma poinformuje nas nie tylko o tym, jak wysoka była ich sprzedaż i zarobki za kwartał, ale także ile urządzeń iPhone udało się sprzedać. Eksperci zakładają, że było to około 40 milionów sztuk. Ponieważ analitycy zakładają również, że Apple sprzeda w lipcu o 13 mln więcej urządzeń, pod koniec lipca Apple osiągnie bardzo szczególny znak.

Jutro, we wtorek, Apple przedstawi raport kwartalny za trzeci kwartał fiskalny roku. Zarówno sam Apple, jak i eksperci spodziewają się, że przychody zmniejszą się w porównaniu z analogicznym kwartałem ubiegłego roku o około 18 proc., do 41-43 mld dolarów. Ponadto Apple powie nam jutro wieczorem, ile egzemplarzy iPhone’a firma z Cupertino była w stanie sprzedać w minionym kwartale. Szacuje się, że w trzecim kwartale fiskalnym 2016 roku było około 40 milionów urządzeń.

Czytanie wskazówka

Top or flop: Apple ogłosi kwartalne dane 26 lipca 2016 r.

Producent iPhone'a ogłosi kolejne dane kwartalne za kwartał fiskalny III kw. 2016 r. 26 lipca 2016 r. To poinformowało ... więcej

Pod koniec lipca Apple sprzeda miliardowego iPhone’a

Oznacza to, że do końca czerwca Apple było w stanie sprzedać łącznie 987 milionów urządzeń iPhone, odkąd Apple oficjalnie przedstawił iPhone'a światu w 2007 roku. Tak więc brakuje tylko 13 milionów urządzeń, zanim Apple przekroczy granicę miliarda. Ponieważ szacuje się, że Apple będzie sprzedawać nieco ponad 13 milionów urządzeń iPhone miesięcznie w bieżącym czwartym kwartale fiskalnym 2016 r., firma będzie sprzedawać miliardowego iPhone'a pod koniec lipca. Tak więc każdy, kto kupi iPhone'a w przyszłym tygodniu, ma niewielką szansę na zdobycie miliardowego iPhone'a. Niestety, klient nie dowie się o tym bardziej niż prawdopodobnie Apple. Ponieważ nikt nie jest w stanie dokładnie sprawdzić, który z nich jest tak naprawdę miliardowym sprzedanym iPhonem.

Więcej na te tematy:

iPhone

Biznes

Dyskutować z!

Tutaj możesz skomentować artykuł „Apple sprzedaje w lipcu wyjątkowego iPhone'a”. Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

To miłe

Dlaczego wszystko w tej wiadomości jest nawet napisane dwa i trzy razy dosłownie. Raz wystarczy, czy uważasz, że czytelnicy są trudni do zrozumienia?

Oprócz błędów w pisowni jest to po prostu denerwujące.

i kto chce w to wierzyć?

  • Mirosław Kutytowski
  • May 07,2022

Leave a Reply