Cyfrowa Wyspa

Apple rozważa zwrot pieniędzy z powodu kosztownych zmian baterii iPhone'a

by Mirosław Kutytowski
April 25,2022

Apple rozważa zwrot ceny naprawy baterii iPhone'a klientom, którzy zapłacili pełną cenę. W międzyczasie Apple oferuje wymianę baterii po znacznie niższej cenie.

Recode informuje, że Apple bada możliwość zwrotu ceny naprawy za wymianę baterii. Klienci, którzy wcześniej zapłacili pełne 79 dolarów za baterię do iPhone'a, widzą się w gorszej sytuacji w porównaniu do tych, którzy teraz płacą tylko 29 dolarów ze względu na obniżkę ceny Apple.

Chociaż oświadczenie Apple jest niejasne, pokazuje, że Apple dba o swoich klientów.

Apple potwierdził w grudniu 2017 r., że firma potajemnie spowalnia prędkość iPhone'ów, aby chronić starzejące się baterie. W ramach przeprosin firma Apple znacznie obniżyła cenę wymiany baterii w iPhone 6, iPhone 6s i iPhone 6s Plus. Wiosną iOS 11 powinien pokazać, czy iPhone jest dławiony, ponieważ bateria nie jest już tak dobra. Ponadto przepustnica powinna dać się wyłączyć.

Czytanie wskazówka

Apple nie przeanalizował wpływu programu wymiany baterii na sprzedaż iPhone’a

Tim Cook musiał odpowiadać na pytania analityków po publikacji danych kwartalnych i w jednym przypadku przynajmniej... więcej

Apple ogłosiło, że duża liczba klientów jest zainteresowana wymianą baterii i pośrednio potwierdza, że ​​wymiana baterii w niektórych modelach iPhone'a opóźnia się z powodu dużego popytu.

Apple odpowiedział na doniesienia pod koniec stycznia 2018 r., że Departament Sprawiedliwości oraz Komisja Papierów Wartościowych i Giełd badają, czy decyzja Apple o dławieniu starszych iPhone'ów była legalna.

Apple powiedział, że nigdy celowo „nie pogorszy doświadczenia użytkownika, aby klienci mogli dokonać aktualizacji”. Innymi słowy: Apple nie wbudował w smartfony żadnej planowanej przestarzałości, aby klienci mogli kupować nowe iPhone'y.

Więcej na te tematy:

dławienie

iPhone

Paczka baterii

Dyskutować z!

Skomentuj artykuł „Apple rozważa zwrot pieniędzy za drogie wymiany baterii iPhone'a” tutaj. Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

Wiem tylko jedno, wymiana baterii w Austrii kosztuje ponad 40,00 euro a nie 29,00 euro zgodnie z obietnicą !!! To tylko fałszywe udawanie Apple i nikt się nie denerwuje !!!! Z poważaniem, H

Wymiana w Niemczech kosztuje 29 € + przesyłka ok. 12 € Wymieniłem baterię u osoby trzeciej za 30 €. Różnica w stosunku do starej baterii jest ogromna. Ale nie zauważyłem żadnej różnicy w wydajności urządzenia. iPhone 6 64Gb. Według aplikacji testowej moja bateria była mocno zużyta.

Jaką masz aplikację testową, w której możesz przetestować baterię?

Wypróbuj żywotność baterii

  • Mirosław Kutytowski
  • April 25,2022

Leave a Reply